• Новак
Ткаенина Скршени Пети Обвива, 10 Парчиња на Чекан Пети Straightener Splints за Завиткан Пети, Пети Перница за Криви Прсти, Пети Сепаратор за Преклопување на Прсти, да се Намали

Ткаенина Скршени Пети Обвива, 10 Парчиња на Чекан Пети Straightener Splints за Завиткан Пети, Пети Перница за Криви Прсти,

Оценка на стоката:
DEN 215.76

Достапност
Производот е достапен

Ставете ја вашата цел сега и уживаат во ризик искуство.Кога тие се пакуваат во нашата САД склад.големите пети, но исто така може да се користи на прсти.Ова не е играчка.Ако се алергични, ве молиме престане да го користи и да се консултирате со вашиот лекар.За разлика од цврсти splints, нашите пети straightener ви овозможува да се уште да се движат лесно, па можете да ги заврши сите на вашите секојдневни активности.На прсти се заврши низ прсти за да се формира меки бариера, која промовира правилно позиционирање и ја намалува непријатноста.Дислокација.Leryeyai Чекан Пети Straightener е тенка и флексибилна лист кој може да се заврши чекан пети или скршен пети и следната пети.Скршен пети ткаенината може да се намали движењето и да се промовира исцелување.Тоа исто така може да се користи како мала пети шина.Ќе го купите овој производ да го реши проблемот. 【Употреба и намена】 Скршени Пети Заврши, Чекан Пети Straightener може да се употребуваат, се мијат во вода, и е удобен за носење. 【Намали Триењето】 Чекан Пети Straightener, Погоден за криви прсти, Вклучувајќи sprains, видови, модринки, краток канџи и чекан прсти.Минимизирање на триење предизвикани од неусогласеност на броеви.Откако ќе се зацврсти на лента, пакетот ќе остане во место и да дејствува како пети зацврстување треска, мазнење на вашиот пети и исправување на својата позиција.се користи како чекан пети straightener помеѓу вториот и третиот прсти.На пети заврши е погодно да се усогласат и исправете рака, намалување на болни триење и унапредување на здравјето.Leryeyai Чекан Пети Straightener е тенка и флексибилна лист кој може да се заврши чекан пети или скршен пети и следната пети.Откако ќе се зацврсти на лента, пакетот ќе остане во место и да дејствува како пети зацврстување треска, мазнење на вашиот пети и исправување на својата позиција.Ќе добие 100% наплата без причина.Мека ткаенина заврши перници повредени пети, нежно straightens и се усогласува за правилно позиционирање, додека за заштита триење.【Количество】Вклучува 10cushioned Скршени пети Заврши, за Да се Заштитат и промовираат лекување на скршени.Мека ткаенина заврши перници повредени пети, нежно straightens и се усогласува за правилно позиционирање, додека за заштита триење.Дизајнот големина може да се прилагоди за да се задоволат потребите на сите.Прст Треска се обезбедува заштита од fingertip повреди без ограничување на движење.Не допирајте раната директно.Нежно посебна и исправете на пети на чекан, и ткаенини заврши обезбедува удобен амортизирање поддршка.Да се чува далеку од деца за да се избегне разни опасни ситуации како што се голтање.Минимизирање на триење предизвикани од неусогласеност на броеви.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста