• Новак
SoundBot SB363 3,5 мм Земјата Јамка Бучава Isolator Адаптер Смена[Зуењето Eliminator Подсвиркване Filter] Звучн./Автомобил Стерео Аудио Систем/Bluetooth Адаптер Приемник/Автомобил/Home Ауди?

SoundBot SB363 3,5 мм Земјата Јамка Бучава Isolator Адаптер Смена[Зуењето Eliminator Подсвиркване Filter] Звучн./Автомобил

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

БУЧАВА ТЕРМИНАТОР - Ја и ги отстранува несаканите потпевнува, подсвиркване, зуењето на бучава предизвикана од земјата јамка EMI (електромагнетни пречки), која е нарушување генерирани од страна на надворешен извор кој влијае на електрични кола со електромагнетна индукција, електростатско спојка, или спроведување.PLUG AND PLAY - Нема моќ приклучокот, а не батеријата, нема копче, нема контрола и не конфигурација потребни за подобрување на аудио плејбекот на квалитетот за кристално јасен звук и целиот спектар спектар на музика / повици.Најтешкиот дел е да се чека пакетот да пристигнат и да ја отворите кутијата.УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ - Работи со било 3.5 mm помошен порта кабел како дома аудио систем, автомобил стерео аудио звучници, Bluetooth предавател, предавател, безжичен адаптер, и другите стриминг уреди.ЕЛЕГАНТНИ, КОНЦИЗЕН & КОМПАКТЕН ДИЗАЈН - Едноставно и стилски заоблени барел форма заврши и мала тежина дизајн за да се овозможи земјата јамка бучава isolator да се вклопуваат во секоја животна средина насекаде.Функција - ги Убива и ги отстранува несаканите бучава сигнали предизвикани од земјата јамка EMI (електромагнетни пречки), како што се зуењето, подсвиркване, или звуци брмчење - Универзално Компатибилен со било уреди користејќи 3.5 mm аудио кабел џек порта за повеќенаменски апликации - 100% задоволство гарантира за извршени набавки од овластени продавачи - Builit-in 3.5 mm аудио кабел и порт - Стилски преносен и компактен дизајн да се вклопуваат во било елегантни пригоди - Не подесување бара, само plug and play да се елиминираат несаканите звуци - Овој основ јамка адаптер не бара батеријата и нема моќ Спецификации - Доаѓа со built-in 3.5 mm помошен кабел - На одборот 3,5 мм помошен текст џек - Димензија : 11.91 инчи (целосна должина целата единица), 2.76 инчи (телото), 9.15 инчи (вграден кабел) Во кутија - Sound Bot SB363 Земјата Јамка Бучава Isolator w/ Built-In 3.5 mm Помошен Кабел - упатство за Корисникот, Поддршка и Гаранција - Мејл меѓу 9 часот-6часот PST ќе се одговори во рок од 24 деловни часа - 100% ризик-бесплатно во 1 година од производителот со гаранција за купување направени од овластените препродавачи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста