• Новак
Speick Бричење Крем - 2.5 fl. оз. (Пакување од 2)

Speick Бричење Крем - 2.5 fl. оз. (Пакување од 2)

Оценка на стоката:
DEN 431.76

Достапност
Производот е достапен

2.5 Унца. 100% Природни.Уникатен Speick Мирис.Зачинета Мирис.На ароматични и освежување за бричење крем за влажно бричење која остава кожата мазна и свежа, мирисна.Нежна за кожата, содржи заштитен восок и глицерин.Ова може да се користи крем повремено и создава еден богат крем пенливата за смирување и удобно се избричат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста