• Новак
scottchen ПРО Скрати Ноктите Удар Алатка Тешки 10-1/8 инчен Олук Помине Возачот за 1-1/4in, Повеќе или Помалку, Нокти Трим Црна 1pcs

scottchen ПРО Скрати Ноктите Удар Алатка Тешки 10-1/8 инчен Олук Помине Возачот за 1-1/4in, Повеќе или Помалку, Нокти Трим

Оценка на стоката:
DEN 287.76

Достапност
Производот е достапен

Функција : тешки помине удар се користи за да се вози намали ноктите во вдлабнатини простор или канал без denting или marring материјал површината.Одговара Помине Големина : олук помине возачот можат да се сместат до 1-1/4" стандард намали ноктите, и се вклопуваат до 11/32" ноктите на главата.Носот Одговара Големина : ноктите удар е долго челик носот се вклопуваат во 9/16" Канал.Како да се Работи : Челик носот и внатрешниот слајд род насочува тежина на овој удар на работните крајот при стартување на ноктите.Материјал : ноктите удар е направен од челик, прекалени обезбеди долг животен рок; пена поместена рачка за удобно земи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста