• Новак
uxcell 1 buc Пролет Натоварени Пеперутка Latch, Големи и Чувар, 80mm Целокупната Должина

uxcell 1 buc Пролет Натоварени Пеперутка Latch, Големи и Чувар, 80mm Целокупната Должина

Оценка на стоката:
DEN 239.76

Достапност
Производот е достапен

100% сосема нов и. 5 Монтажа Дупки за 4,1 mm / 0.16" Дијаметар.Во комбинација Големина(Макс) : 80 x 65 x 16mm / 3.15" x 2.56" x 0.63" (L*W*H).Најчесто се користи од страна на превозот гајба и голема кутија на одлуки.Пакет Содржина : 1 x Пеперутка Latch (Завртки не се вклучени).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста