• Новак
Дрвена Кутија за Заклучување, Катанец Кутија за Накит Кутија Latch Кука и Око Latch Антички Кабинет Заклучување за Подарок Кутии за Декоративни Кабинет

Дрвена Кутија за Заклучување, Катанец Кутија за Накит Кутија Latch Кука и Око Latch Антички Кабинет Заклучување за Подарок

Оценка на стоката:
DEN 306.96

Достапност
Производот е достапен

Декорација : Ретро накит, кутии, suitcases и други кутии се совршено одговараше.Идеален хардвер за домови, канцеларии, продавници, итн.Ретро : кутија за заклучување е ретро дизајн, бронзена боја, погодна за декорација дрвени кутии.DIY : Доаѓа со монтажа завртки, погодно за DIY инсталација и лесен за секојдневниот живот.Висок Квалитет на Материјалите : површината е electroplated, рѓа‑доказ, не е лесно да избледи, и високиот квалитет на материјалите се издржливи и трајни.Употреба : Погоден за сите видови на накит кутии, кутии, дрвени сандаци, кутии за накит, подарок кутии, кукла куќи, итн.Функција : 1. Висок Квалитет на Материјалите : површината е electroplated, рѓа‑доказ, не е лесно да избледи, и високиот квалитет на материјалите се издржливи и трајни.2. DIY : Доаѓа со монтажа завртки, погодно за DIY инсталација и лесен за секојдневниот живот.3. Употреба : Погоден за сите видови на накит кутии, кутии, дрвени сандаци, кутии за накит, подарок кутии, кукла куќи, итн.4. Декорација : Ретро накит, кутии, suitcases и други кутии се совршено одговараше.Идеален хардвер за домови, канцеларии, продавници, итн.5. Ретро : кутија за заклучување е ретро дизајн, бронзена боја, погодна за декорација дрвени кутии.Спецификација : Предмет Тип : Lock Material : Цинк Alloy Specification : 10 Сета (Еден Панел, Една Кука и Шест Завртки Се Сет)Производ Функција : Декоративни Дрвена Кутија, Дрвена Кутија Diy Пакет Листата : 10 x Panel10 x Hook60 x Завртка.

Декларирани спецификации

Item Type:
Lock
Material:
Zinc Alloy
Specification:
10 Sets (One Panel, One Hook and Six Screws Are a Set)
Product Function:
Decorative Wooden Box, Diy Wooden Box
Package List:
10 x Panel :
10 x Hook :
60 x Screw :

Комплементите на стоката

Веста