• Новак
XINRUAN Антички Кутија Агол Заштитници 5pcs Антички Декоративни Latch Гроздобер Накит Дрвена Кутија Hasp Тока Подлога Градите Заклучување Ретро оков за Мебел Додатоци Гроз?

XINRUAN Антички Кутија Агол Заштитници 5pcs Антички Декоративни Latch Гроздобер Накит Дрвена Кутија Hasp Тока Подлога Градите

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Ако сте љубители на старата мода,овие производи се најдобар избор за вас.Ги комбинира старата мода и добар изглед во нашето потекло идеал.Декорација и зајакнување на занаетите, вила вратите и прозорците, и сите видови на мебел.ПРОИЗВОД ВОВЕД : Ако сте љубители на старата мода,овие производи се најдобар избор за вас.Ги комбинира старата мода и добар изглед во нашето потекло идеал.СПЕЦИФИКАЦИИ : * Состојба : * Материјал : Железо* Боја : Антички Бронза* Големина : прибл. 29x18mm* Тежина : околу. 2g Decorative агол покрие имаат антички бронза заврши дизајн.Метал катчиња е добар избор за агол заштита и дома декор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста