• Новак
X-DREE Метал за да се Префрлате Latch Затворач Сребрен Тон 3 Еез за Кутија Случај Куфер(Метал / Исклучи Latch Broche Сребрен Тон 3 еез став caja maleta

X-DREE Метал за да се Префрлате Latch Затворач Сребрен Тон 3 Еез за Кутија Случај Куфер(Метал / Исклучи Latch Broche Сребрен

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Тежина : 55g; Пакет Содржина : 3 x Toggle Latch.Име На Производ : За Да Се Префрлате Latch; Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Главната Боја : Сребро Тон; Јамка Големина : 45 x 20 x 2mm/1.8" x 0.8" x 0.08"(L*W*T).Големината на телото : 44 x 16 x 10мм/1.7" x 0.6" x 0.4"(L*W*T); Вкупната Големина : 80 x 23 x 10мм/3" x 0.9" x 0.4"(L*W*T)(Tamaño : 44 x 16 x 10 mm / 1.7' 'x 0.6' 'x 0.4' '(L * W * T); Tamaño вкупно : 80 x 23 x 10мм / 3' 'x 0.9' 'x 0.4' '(L * W * T).Дупка со Дијаметар : 4mm/0.16"; Центар Дупка Растојание : 25мм/1"(Diámetro del agujero : 4 mm / 0.16' '; Distancia centro al del agujero : 25 mm / 1' '.Метал за да се Префрлате Latch Затворач Сребрен Тон 3 Еез за Кутија Случај Suitcase Designed со метални материјал, издржлив да ја користите.Може да се користи на кутии, кутии, градите, итн.Еден совршен хардвер за дом, канцеларија, продавница, и така натаму.Опис на Spanish Metal Toggle Latch Broche Сребрен Тон 3 еез став caja maleta Peso : 55 g; Contenido del paquete : 3 x Toggle Latch Nombre del producto : за да се Префрлате Latch; Материјал : Acero inoxidable Color директорот : tono plateado; Tamaño del bucle : 45 x 20 x 2 mm / 1.8' 'x 0.8' 'x 0.08' '(L * W * T) Tamaño : 44 x 16 x 10 mm / 1.7' 'x 0.6' 'x 0.4' '(L * W * T); Tamaño вкупно : 80 x 23 x 10мм / 3' 'x 0.9' 'x 0.4' '(L * W * T) Diámetro del agujero : 4 mm / 0.16' '; Distancia centro al del agujero : 25 mm / 1' '.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста