• Новак
Ph26 Shockproof Силикони Браник Случај за LG K10+ (2018) Сина

Ph26 Shockproof Силикони Браник Случај за LG K10+ (2018) Сина

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот LG K10+ (2018) од капки.Дизајниран со нова стабилна и ултра-отпорни мек силикон технологија, аглите на овој случај се зајакнат за подобро шок и вибрации апсорпција.Погоден за LG K10+ (2018) : намалување на-outs се направени за да се овозможи слободен пристап на сите пристаништа, копчиња и врски.Дизајн и Стил : Нова генерација на заштита со ергономија и живописни бои за да заличи до вашиот секојдневен живот.Лесно да се инсталира.Да се стави на браник во место, едноставно позиција на браник на секој агол како ќе се прилагоди на тоа, се повлече на неа да се инсталира и да се провери дека сите контури се преземат.Се релаксираат и да игра.PH26 - Браник заштита, shockproof и ултра-отпорни.Нејзините агли се зајакнат за подобра апсорпција на секојдневниот шокови.Cut-испис овозможи слободен пристап на сите пристаништа и на пристаништа на вашиот телефон.Дизајн, ергономија и живописни бои се дополнуваат со вашиот дневен вкус.Оваа брана е универзална.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста