• Новак
SHUNDA Случај за Vivo S10, Ултра Тенок Меки Силиконски TPU Браник Шок Апсорпција Случај за Vivo S10 6.44 - Црна

SHUNDA Случај за Vivo S10, Ултра Тенок Меки Силиконски TPU Браник Шок Апсорпција Случај за Vivo S10 6.44 - Црна

Оценка на стоката:
DEN 285.36

Достапност
Производот е достапен

Ултра Тенок Меки Силиконски TPU Браник Шок Апсорпција Случај, специјално дизајнирани за Vivo S10. Мекото TPU силикони е лесно да се размонтираат и инсталирате.Заштита на телефонот од гребнатини и удар.Мекото микрофибер поставата внатре помага да се заштити телефонот.Поставените усните на екран и камера заштита се за 0.3 mm висок, што може да се заштити телефонот екран и камера од гребнатини.Вградениот метален магнетен лист може да биде прикачен на автомобил, има силна адсорпција на сила и не е лесно да падне, така што може да се вози на автомобил повеќе безбедно.Прецизно сечење : Сите врски се намали попрецизно, сите копчиња, контроли и врски можат да бидат лесно отстранети без демонтирање на школка.Карактеристики : ① TPU мека лушпа, лесно да се размонтираат и инсталирате.Заштита на телефон од гребење. ② Вградениот метален магнетен лист, силна адсорпција сила, не е лесно да падне.Го прават возењето побезбедно. ③ На поставените усните на екран и камера заштита се за 0.3 mm висок, што може да се заштити телефонот екран и камера од гребнатини.Кутија Содржи : 1 * Vivo S10 телефон случај.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста