• Новак
GELTDN Термички долна облека за Мажи Долго Дише Мека Затворен Повик за долна облека се Поставува за Машки Компресија Облека (Боја : C, Големина : XL Код)

GELTDN Термички долна облека за Мажи Долго Дише Мека Затворен Повик за долна облека се Поставува за Машки Компресија Облека

Оценка на стоката:
DEN 6100.80

Достапност
Производот е достапен

Дебелина : стандард.Шаблон тип : тешко.Материјал : полиестер влакна.Пол : Мажи.Карактеристики : мека и удобна.Спецификација : Дебелина : standard Pattern тип : hard Material : полиестер fiber Gender : Men Features : мека и comfortable Set вклучува : 1x термички underwear Notice : Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата.Поради прирачник за мерење, ве молиме да дозволи отстапување од 1-3 cm The Азија големина е помала од ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА големина, ве молиме да се спореди со детални големина пред купување.Поради прирачник за мерење, ве молиме да дозволи отстапување од 1-3 см.

Декларирани спецификации

Thickness:
standard
Pattern type:
hard
Material:
polyester fiber
Gender:
Men
Features:
soft and comfortable
Set includes:
1x thermal underwear
Notice:
Due to different display and lighting effects, the actual color may be slightly different from the picture. :
Due to manual measurement, please allow a deviation of 1-3 cm :
The Asian size is smaller than the EU/US/UK size, please compare with your detailed size before purchasing. :
Due to manual measurement, please allow a deviation of 1-3 cm :

Комплементите на стоката

Веста