• Новак
Sylvania SRCD804BT CD Microsystem со Радио и Bluetooth (Сребро)

Sylvania SRCD804BT CD Microsystem со Радио и Bluetooth (Сребро)

Оценка на стоката:
DEN 1296.00

Достапност
Производот е достапен

Микро Систем со CD и Bluetooth - Лесно да се Поврзете со Вашиот i Phone, i Pad, Андроид или било каков Bluetooth Уред.AM/FM Радио со 10 Претходно зачувани Станици и Digital Tuning.Огромен Стерео Звук со Супер Бас.Дигитален Часовник со тајмерот за Спиење и Назад.Монтажни Јазик; Помошен Конекција за Поврзување со Било Аудио Уред.Кога ќе го слушнете Sylvania име, веднаш мислите дека со добар квалитет, добро-изградена од електроника по разумни цени.Луѓе на Sylvania уште еднаш предадена на оние основни вредности со убава микро систем кој hi-fi јазик и огромен стерео звук.Воведување на Bluetooth микро систем со врвот вчитување CD player и монтажни јазик; ова е SRCD804 BT!Sylvania е исфрлен надвор од паркот со оваа.Уживаат одличен звук со кој било Bluetooth-от уред низ вашиот дом, канцеларија или dorm соба.Одделете ја звучник за оптимален звук и чудак го до!Она што е одлично за оваа микро систем е големината и функционалност.Тоа доаѓа со дигитален часовник и светол дисплеј и се разбира една AM/FM радио.Sylvania, лидерите во Bluetooth аудио!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста