• Новак
Б У М Опрема Момчиња Долна Облека - Памук Боксер Кратко (5 Pack)

Б У М Опрема Момчиња Долна Облека - Памук Боксер Кратко (5 Pack)

Оценка на стоката:
DEN 287.76

Достапност
Производот е достапен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење.Памучна долна облека : Момчиња памук боксер кратко се меки, дише, и удобно.Versitile : долна облека за момчиња се совршени за секојдневна облека, но исто така се одлични за спорт, работи, и работи надвор.Класичен Боксер Кратко : На совршен спој помеѓу боксер шорцеви и традиционалните кратко, со подолги нозе за да се спречи бедрото chafing.Вредност Пакет : Мулти-Пакет на шарени долна облека во ленти или материи, една за секој ден на училиште недела.Лесно Нега; Машина За Миење, Собори Сува.На СОКОЛ потрошувачите денес е столетните, разбирање квалитет и традиција.Оваа athletically инспириран младите бренд дојде полн круг се трансформира во модерен сурфање и улица активни бренд.Дури и новороденчињата или Бебето BUMS како што ние сакаме да им се јавам се добива во врска акција – Не пропуштаат!Лесно Нега; Машина за миење и собори сува овие Увезени 100% Памук боксер кратко.Густата еластична корселе мерки 1.25" презентирање на СОКОЛ ОПРЕМА жакард лого.На Мека на Допир дизајн ќе обезбеди во текот на целиот ден удобност за вас момче, и Tagless Корселе спречува нервозни грб.Функционална Летаат дава повеќе начини за него се ослободат себеси во итни ситуации.Постои ли нешто што повеќе непријатно од боксер кратко дека возење нагоре?Нашите Еластична Нога Bottoms спречи возење нагоре за да го задржи вашето момче удобно во текот на целиот ден долго!Ве молиме Референца Варијации за Достапни Големини & Бои.СОКОЛ Опрема Нуди Премиум Облека по Пристапни Цени со воведување нашиот стил, за потребите на денешниот клиентите и комбинирање дека со нашите легендарниот наследство чувство.Се престане со Нашите Storefront да се Види Остатокот од Нашите Големи Зделки, ние сме убедени сте ќе треба да се најдат некои предмети дека секој кој треба подарок ќе апсолутно љубов!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста