• Новак
Го Сакам Мојот Gigi - Смешно Бабата Младата Romper Бебе Соопштение Љубов за Granny Баба

Го Сакам Мојот Gigi - Смешно Бабата Младата Romper Бебе Соопштение Љубов за Granny Баба

Оценка на стоката:
DEN 323.52

Достапност
Производот е достапен

Собори суши на ниска топлина амбиент.Сепак, кога станува збор за сите можни дефекти или грешки во материјалот кога се добиени, може да се јавите на нашите професионални и пријателски услуги на клиентите тим.Варијации се случи - мислиме дека својот дел од шармот и се надевам ќе се согласите.Предвремени затворање.Нека вашето новороденче се релаксираат во удобност и атмосфера од страна на облекување до него во оваа супер мека ткаенина onsie.Проверете нашата најдобро продаван браќа и сестри Имаат Шепи за животните и кутре љубовници, или нашиот Daddys Пиење бади за најновите тато таму!.Нашите Унисекс облека се совршени за вашиот мал новороденчињата или деца, момчиња и девојки слично.Нашето бебе bodysuits се печатени во САД со еко-пријателски мастило, што значи безбедно место за бебето е чувствителна и деликатна кожа.Ако наидат на проблем, нашите пријателски услуги на клиентите тим е тука да ви помогне.Грижа Инструкции : за Да се обезбеди најголема долговечност и интегритетот на нашето бебе onesies, не се препорачува да се грижи инструкциите да ги следите : Завртете го bodysuit внатре кон надвор.Ние се најголема грижа за квалитетот на нашите производи.Ние сме 100% сигурни во сите наши производи.Нашите Смешни тимови се совршени за вашето бебе момче или девојка, се на родова кул тие прават совршена подароци.Машина За Миење.Со смели бои, еко-дизајни инспирирани и нашата екипа на љубопитни знаци; го славиме почетоци, нови авантури и шарени светот околу нас.Бебето bodysuit е совршен подарок за наврати како Бебе Туш, Доаѓа Дома, Денот на Таткото, на Мајката Ден, Прв Роденден, Прослава Божиќ, ноќта на Вештерките, Годишнина и други специјални occasions At Funnwear ние ги користиме најдобрите квалитет на ткаенина и еко-пријателски мастило за да печати дизајн на бебето romper.Нашето Бебе Romper карактеристики се следниве : 100% памук fabric Envelope вратот дизајн и 3 прилепува надолу кон дното за затворање, што го прави лесен пристап за менување на вашите малечки пелена.Избегнувајте пеглање директно на дизајн.Машина за миење ладно место, на нежен циклус.Облечи вашиот мал пакет на радоста во овој супер симпатична onesie со "го Сакам Мојот Gigi" печати во предниот дел.Мама и тато ќе сакаат да носат појавување новина tshirts, како и.Нека вашиот мал пакет на радост изгледа cutest во овој го Сакам Мојот Gigi бебе bodysuit.Ова бебе romper од Funn Wear е симпатична за бебиња, и делува како разговор стартер за возрасни.Ова обезбедува висок квалитет на печатење и дизајн ќе не кора исклучување со следните мие.Бебето romper карактеристики кратки ракави и практични три прстен snap затворање на дното за лесен и удобен промена на пелена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста