• Новак
Митинг Possum Кливленд Browns специјално Издание Bobblehead МАК

Митинг Possum Кливленд Browns специјално Издание Bobblehead МАК

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Митинг Possum.Кливленд Browns.Ограничено Издание. 8 инчи висок.Сосема Нов во Оригиналната Кутија.Митинг Possum Кливленд Browns специјално Издание Bobblehead МАК.Ограничено Издание Bobblehead сосема нов во оригиналната кутија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста