• Новак
Калвин Klein Жените Текстура Flyaway

Калвин Klein Жените Текстура Flyaway

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

82% Полиестер, 14% Rayon, 4% Spandex.Увезени.Патент затворање.Рака Мие Само.Текстура flyaway.Долг ракав.Калвин Klein модерна од суштинско значење.Missy солидна се отвори пред текстура долг ракав flyaway јакна со патент.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста