• Новак
Romwe Жените Домот Shawl Јака Исечете го Отворите Пред Јакна Долг Ракав Работа Канцеларија Палто

Romwe Жените Домот Shawl Јака Исечете го Отворите Пред Јакна Долг Ракав Работа Канцеларија Палто

Оценка на стоката:
DEN 335.76

Достапност
Производот е достапен

95% Полиестер, 5% Spandex.Се повлече На затворање.Еластичен материјал, удобен и мека.Функција : Долг Ракав, Лесни, Отворен Фронт, Исечете Должината.Супер Симпатична и Секојдневен, тоа е лесно да се спарите со било блуза дури и еден неврзан резервоарот.Можете да го носите насекаде.Погоден за на Есен, Пролет, Секојдневен Outtings, Канцеларија, Одмор, Пикник, Дома и Секојдневно носење.Ве молиме Погледнете го Опис на Производот за Детални Големина Информациите Подолу Пред да Нарачате.Големина На Табела : .Pls им овозможува на 1-3cm мери грешка, подобро се однесуваат на нашиот големината водич подолу за точноста пред да нарачате.XS : Биста : 34.5", Рамо : 14.75", Должина : 17.5".S : Биста : 36.0", Рамо : 15.0", Должина : 17.75".М : Биста : 37.5", Рамо : 15.5", Должина : 18.0".L : Биста : 40.0", Рамо : 16.0", Должина : 18.75".XL : Биста : 42.0", Рамо : 16.5", Должина : 19.5".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста