• Новак
Сиера Дизајни Backcountry Bivy Торба за Backpacking, Кампување, и Mountaineering, Водоотпорен/Дише Врвот Ткаенина, Редовни

Сиера Дизајни Backcountry Bivy Торба за Backpacking, Кампување, и Mountaineering, Водоотпорен/Дише Врвот Ткаенина, Редовни

Оценка на стоката:
DEN 3358.80

Достапност
Производот е достапен

Со цел да се вклопи нашите Backcountry и Кревет за спиење подлога.Голем U-облик на отворањето да се направи да дојдат во и надвор лесно.Mesh panel прозорецот за вентилација во добри временски услови.Водоотпорен/дише врвот ткаенина за зголемување на комфорот.Човек линија јамка за да се зголеми врв висина на bivy за зголемување на комфорот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста