• Новак
UXZDX Американската Табела Светилка Спалната соба Ноќни Ламби Декорација Голема Маса Светилка Нордиските Модерен Минималистички Blue Sapphire Керамички Светилка

UXZDX Американската Табела Светилка Спалната соба Ноќни Ламби Декорација Голема Маса Светилка Нордиските Модерен Минималистички

Оценка на стоката:
DEN 9969.84

Достапност
Производот е достапен

Големина : 70cm висока страна 38m широк.Извор на светлина : E27. Материјал : висока температура керамички + chrome е оближена со хардвер + ламинат ткаенина.Одржување : Избришете со мека памучна крпа, не е погоден за чистење со средства за чистење во домаќинството.Не користите извори на светлина која ги надминува оценет wattage.Извор на светлина : E27 .Материјал : висока температура керамички + chrome е оближена со хардвер + ламинат ткаенина.Одржување : Избришете со мека памучна крпа, не е погоден за чистење со средства за чистење во домаќинството.Не користите извори на светлина која ги надминува оценет wattage.Напон : 110 V~240 V.Тип на прекинувач : push копчето switch.Не светилка имаат светлосен извор : без извор на светлина.1 x табела светилка .Answer : ___________________________ Note : 1.Има можеби малку blemish се должи на рачно изработени процес; И метал заклучување може да изгледа како ' рѓа, бидејќи на ретро одлуки ефекти.2.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. 3.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Светилки се исто така големи подароци за семејството и пријателите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста