• Новак
не-логото WAJklj Модерен Минималистички LED Ноќ Светлина Батерија Око за Заштита на Учењето на студентите Затемнување Табела Светилка Креативни Цртан филм Читање Свет

не-логото WAJklj Модерен Минималистички LED Ноќ Светлина Батерија Око за Заштита на Учењето на студентите Затемнување Табела

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Виткање дизајн, удобен и не зафаќа простор, голем круг торта светилка сопственикот, око за заштита и прилагодливи светлина. "4000 K температура на бојата" е само во право за читање и пишување боја температура, "2400m Ah голем капацитет.Само полнење еднаш неделно.Три-оската виткање заграда, преносни и лесен за чување, лабава и прилагодливи невидливи завртки.Допрете switch, чувствителен прекинувач, светне кога ќе го допре.На дното не се лизга база дизајн е не се лизга подлога, која е стабилна и не е лесно да се лизга надвор.Име : Виткање маса светилка C17 Model : WH-C17 Charging напон : 5 VCharging струја : 1 ARated моќ : 1.5 WBattery капацитет од 2400m Ah/1200m Ah Light код тип : LED light Product материјал : ABS + електронски componentsinclude : 1*Читање lamp Folding дизајн, удобен и не зафаќа простор, голем круг торта светилка сопственикот, око за заштита и прилагодливи светлина."4000 K температура на бојата" е само во право за читање и пишување боја температура, "2400m Ah голем капацитет.Само полнење еднаш неделно.Три-оската виткање заграда, преносни и лесен за чување, лабава и прилагодливи невидливи завртки.Допрете switch, чувствителен прекинувач, светне кога ќе го допре.На дното не се лизга база дизајн е не се лизга подлога, која е стабилна и не е лесно да се лизга надвор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста