• Новак
Томи Hilfiger Жените Лесна Бикини долна облека Panty, Pack 3

Томи Hilfiger Жените Лесна Бикини долна облека Panty, Pack 3

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

93% Најлон, 7% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.No-show panty линии.Бикини-намалување на гаќи во лесна четири-насочно водат ткаенина за невидливо мазна одговара.Дрзок покриеност, ниска се намали.На бикини удобен доволно за да биде секојдневна омилени.Оваа долна облека сет вклучува повеќе лесна гаќи во бикини-намалување на силуета и супер мазна дише ткаенина со четири-начин на истегнување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста