• Новак
Унисекс Потресени Низок Профил, Возач На Камион Мрежа Летото Безбол Капа Од Сонцето Шапка

Унисекс Потресени Низок Профил, Возач На Камион Мрежа Летото Безбол Капа Од Сонцето Шапка

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 80% Памук, 20% Полиестер.Кука и Јамка затворање.Големина : Една големина одговара на повеќето w/ Прилагодливи кука&јамка назад - Унисекс низок профил круна (погоден за S-M).Шефот на мерење : 56 cm, 22", Големина 7 ~ 58cm, 22-3/4 Size 7-1/4. Гребенот : 2-3/4" Height : 4-3/4".Повод : Секојдневниот потресени излитен памук изми vented мрежа возач на камион прилагодливи тато шапка.Совршен за на ден во сонцето, стакло врвот на законот за УВ заштита од сонцето.Лош коса ден, совршен за повикување дупка за вашиот пони опашка, притискање на клубови, танц рецитал, претстави, танц битка, фаза на дејствување, одење на кучето, џогирање, работат надвор, вежбање, салата, училиште кампусот, топката игри, фудбалски стадиони, сите активности на отворено за заштита од сонце за сите 4 сезони.Одлично за мажите, дами и тинејџерите.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Мора да имаат Секојдневен изми памук кул потресени излитен тежина воздух vented мрежа возач на камион 6 панел стакло бил цврст празно обичен прилагодливи кука&јамка бејзбол топка капа hat Everyone потреби капа како оваа за сите прилики, прилагодлив кука&јамка назад со внатрешни sweatband.Беспомошна криви гребенот.Она што за лош коса ден, совршен за повикување дупка за вашиот пони опашка.Одлична за сите сезони, Совршен за топло или ладно време да се задржи штетно сонцето и UV зраци од вашето лице.Одлично за секојдневна облека, или само за забава!Ќе комплимент било облека.Се меша и натпревар со вашиот постоечки гардероба.Одличен за одмор и активности на отворено.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста