• Новак
Абразивни Појас, 10Pcs Алуминиум Оксид Кружни Пескарење Појас Асортиман Комплет, GXK51-Б 1220X50mm Абразивни Бенд, за Дрво, Мебел, Хардвер Кожа Брусење и Полирање(120#)

Абразивни Појас, 10Pcs Алуминиум Оксид Кружни Пескарење Појас Асортиман Комплет, GXK51-Б 1220X50mm Абразивни Бенд, за Дрво,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Главно се користи за сите видови на дрво, мебел, хардвер и не-метал брусење и полирање, итн.Практично и едноставно дизајниран за максимална работна ефикасност.На пескарење појас е отпорни на абразија и на високо мелење ефикасност.Направен од алуминиум оксид со висока цврстина и голема мелење перформанси.Совршен и потребните алатки за брусење работи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста