• Новак
3M 341D Обложени Алуминиум Оксид Спирала Бенд - 60 Ронки - 3 во Ширина - 3 во Кол - 3000 Max RPM - 40175 [ЦЕНАТА е по EVENRUN БЕНД]

3M 341D Обложени Алуминиум Оксид Спирала Бенд - 60 Ронки - 3 во Ширина - 3 во Кол - 3000 Max RPM - 40175 [ЦЕНАТА е по EVENRUN

Оценка на стоката:
DEN 201.36

Достапност
Производот е достапен

Продажба Единица : EVENRUN БЕНД.Бренд : 3 M.Абразивни Тип : Обложена.Бендот Дијаметар : 3 во.Бендот Ширина : 3 во. 3 M обложени 341 D спирала бенд користи алуминиум оксид како абразивен материјал и има дијаметар од 3 во. 3 M вклучува ова алуминиум оксид материјал во спирала бенд формирање на ронки од 60. Сите абразивни производи кои ротираат или спин, како што се оние во оваа категорија, има максимална брзина со која можете да ги извршувате.Оваа 3 M спирала бенд може да се работи на максимална брзина од 3000.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста