• Новак
1987 Класичен Бејзбол Дебитант Картичка #15 Бо Џексон

1987 Класичен Бејзбол Дебитант Картичка 15 Бо Џексон

Оценка на стоката:
DEN 3598.80

Достапност
Производот е достапен

Класичен 1987 Бо Џексон Фудбал/Бејзбол Дебитант Картичка во Обурн Тигри Униформа !!.Проверете други огласи за повеќе големи карти од овој тим!.Картичка испраќаат во заштитен screwdown носителот!.Се погледне за илјадници други големи sportscards на вашиот омилен плеер или тим. 1987 Класичен Бо Џексон Бејзбол Дебитант Картичка #15 Обурн Тигри Униформа !.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста