• Новак
BF УВ-5R Батеријата DC 7.4 V 1800mAh Замена на Батеријата за УВ-5RE УВ-5R Плус Воки Токи Компатибилен Батеријата за BF-F8 BF-F9 BF-F8HP двонасочна Радио

BF УВ-5R Батеријата DC 7.4 V 1800mAh Замена на Батеријата за УВ-5RE УВ-5R Плус Воки Токи Компатибилен Батеријата за BF-F8

Оценка на стоката:
DEN 1989.60

Достапност
Производот е достапен

Капацитет : 1800m Ah Напон : DC 7.4 V. Компатибилен двонасочна Радио Модел : BF УВ-5 R УВ-5 RE УВ-5 R Плус BF-F8 BF-F9 BF-F8 HP.Тоа може да долгорочен употреба и проширено работно време.Вистинска Замена на Батеријата за BF УВ-5 R УВ-5 RE УВ-5 R Плус BF-F8 BF-F9 BF-F8 HP Воки Токи.Оваа BF надворешна батерија може да работи со оригинални BF Li-ion полнач.Капацитет : 1800m Ah Напон : DC 7.4 V Компатибилен двонасочна Радио Модел : BF УВ-5 R УВ-5 RE УВ-5 R Плус BF-F8 BF-F9 BF-F8 HP Воки Токи Батерија Тип : Li-ion батерија информации за Батеријата Модел : BL-5.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста