• Новак
Вентилаторот за ладење со Полнење се Залагаме за Xbox Серија S и Безжична Тастатура за Разговор Подлога за Xbox Серија S Контролер

Вентилаторот за ладење со Полнење се Залагаме за Xbox Серија S и Безжична Тастатура за Разговор Подлога за Xbox Серија

Оценка на стоката:
DEN 959.76

Достапност
Производот е достапен

Мулти-Функционални Стојат : Дизајнирани за Xbox Серија S додатоци, изградена-во 2 вентилатори за Xbox Серија S Конзола, dual полнач за Xbox Серија S Контролори, Слушалка заградата.Опремен со 2*1400m AH батеријата пакети. 【Забелешка : Продолжен USB порт не подржува пренос на податоци.Полнач ќе престане да работи кога конзола надвор, но режим на спиење може да ви наплати.Трибината не се работи за Xbox еден контролер】.Систем за ладење за Конзола : Дизајниран со вентилатор на дното може да се забрза циркулацијата на воздух во внатрешноста на конзола систем да се излади тоа подобро.Имаат копчето за вклучување на навивачите ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ, Го копчето можат да го контролираат фан операцијата во било кое време.Метална база, исто така, можат ефикасно да се излади за Xbox Серија S конзола, кои се подобри оперативни животен век.Анти-лизга гумени долната дизајн ќе се задржи на вертикална стојат цврсто и стабилно. 2x1400m AH Акумулатори : Можете само да го инсталирате на батеријата за Xbox Серија S Контролер, усогласување на тип-C интерфејс на батеријата пакет со тип-C приклучок во базата.Snap надолу полнење дизајн, ја Елиминира потребата за скапа замена на батерии.На станица за полнење овозможува до 24 часа на времето на мирување.Совршено Компатибилност - Оваа безжична тастатура е дизајниран за Xbox серија X/S/за Xbox Една S/за Xbox Еден.Само лесно да го држат тоа во вашиот контролер за прецизно одговара.Тоа е овозможено директно од страна на контролорот и не се бара полнење кабел.Безжична Конекција - Само поврзете го овој производ на вашата игра контролер, вметнете ја 2.4 G примачот на USB порт за конзола за игри, нема возач/адаптер е потребно.Овој USB Безжичен приемник работи до 10 m (околу 30 метри).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста