• Новак
(2000pcs) 10-14X1-1/4 Base Завртки Bugle Филипс Вози парична Казна Тема Челик

(2000pcs) 10-14X1-1/4 Base Завртки Bugle Филипс Вози парична Казна Тема Челик

Оценка на стоката:
DEN 1104.00

Достапност
Производот е достапен

Волумен Цена Крши Достапни.Контакт Aspen Сврзувачки Елементи. 10-14 X 1-1/4. Bugle Филипс Диск.Парична Казна Конец; Близнаци Брзо ; Остра Точка.Челик ; Фосфат ;. 10-14 X1 1/4 Филипс Bugle Главата парична Казна Тема Base Завртка Црна Фосфат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста