• Новак
Aromavita Лицето Акни Контрола Сапун од Оригано, Масло и Argan Масло Сапун од Природна Чистење Лице се Мијат - Тематски Кожата Чистење на Сапун

Aromavita Лицето Акни Контрола Сапун од Оригано, Масло и Argan Масло Сапун од Природна Чистење Лице се Мијат - Тематски

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

ЧИСТА, МЕКА КОЖА : Ова чистење сапун произведува богата, крем пенливата тоа остава чувство на кожата мека, свежа и лесно миризливи после секое миење.ПОМАГА да се ЛЕКУВА ОШТЕТЕНАТА КОЖА : Оригано, масло е познато по своите природни чистење својства, што го прави идеален тематски сапун за лицето акни.АКНИ ЧИСТЕЊЕ : Нашата акни сапун има многу висока чиста Оригано, масло содржина (2 отсто), идеален за природни акни контрола, како и јадеж на кожата осип.СОСЕМА ПРИРОДНА : Овој Медитерански масло од оригано лицето измијте се Вегетаријанци Пријателски, Суровост-Бесплатно, Не генетските модифицирани организми и Глутен-Бесплатно, и акни сапун не содржи груби хемикалии.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста