• Новак
Мртвото Море Складиште Неверојатни Минерали Комбо Лицето за Нега на Бар – 3.5 ОЗ – Мртвото Море Сол & Кал Сапун – Сите Природни – Комбинација на Кожата Чистење – Ве?

Мртвото Море Складиште Неверојатни Минерали Комбо Лицето за Нега на Бар – 3.5 ОЗ – Мртвото Море Сол & Кал Сапун – Сите

Оценка на стоката:
DEN 263.76

Достапност
Производот е достапен

МАГИЈАТА Е ВО МИНЕРАЛИ : Нашата КОМБО Лицето за Нега на Барови се ЗАСИТЕНИ—не раскошен—со корисни Мртвото Море минерали кои ги исчисти & се грижи за вашата комбинација кожа.Мртвото Море минерали се користи со векови за да се подобри нега на кожата.*.ЛЕКУВАЊЕ на ВАШЕТО ЛИЦЕ : Нашата КОМБО барови содржи природни минерали кои помагаат да се грижи за вашата комбинација кожа & подобри вашата нега на кожата рутина користење на Мртвото Море Сол & Мртвото Море Кал.*.ПРИРОДНО ПОЗДРАВА КОЖА : да Содржи маслиново масло, палмово масло, и кокосово масло, вклучувајќи длабоко чистење Мртвото Море Кал и смирувачки Мртвото Море Соли напуштање на вашето лице чувство исчисти & се грижи за—не е премногу мрсна или премногу суви!*.ЉУБОВ рачно изработени ВО U. S. A. : Направена за да бидат ефективни, секој бар полека рака-истури во мали серии на 15-22 барови за да се обезбеди вкупно сатурација.Рака истури & пакувани во САД!.Се ЧУВСТВУВАТЕ ПОДОБРО, ќе ИЗГЛЕДАТЕ ПОДОБРО, да СЕ ПОДОБРИ, СЕКАКО : Мртвото Море Склад е посветен да му се помогне на светот живеат повеќе удобно, природно, преку моќта на 'Неверојатно Ефикасна" Мртвото Море производи.Ќе ви се допаднат резултати!*. *Овие наводи не се проценети од страна на ФДА.Овој производ не е наменет да дијагностицира, третира, лечи или спречување на било која болест.Ако имате било какви загриженост за свој здравје, секогаш треба да се консултирате со лекар или друг здравствен работник.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста