• Новак
ZSYXM Милениче Додатоци DIY Куче Bandanas Милениче преносот на Топлината Триаголник Bibs Kerchief Додатоци за Кучиња Кутре Мачки 12 Парчиња Цврсти Бели Милениче Триаголник Шамиј

ZSYXM Милениче Додатоци DIY Куче Bandanas Милениче преносот на Топлината Триаголник Bibs Kerchief Додатоци за Кучиња Кутре

Оценка на стоката:
DEN 676.08

Достапност
Производот е достапен

Големи Димензии : На Голема Големина На Празно Милениче Bandana Е Прибл. 22 X 22 X 30 Инчи/ 55 X 55 X 77 Cm, Која Е Погодна За Повеќето Мали, Средни И Големи Кучиња;Таписерии Изработка, Уникатен Дизајн, Квалитетот На Производот Е Сигурен.Подароци : Тоа Е Добар Избор За Да Им Даде На Овие Преносот На Топлината Diy Куче Bandanas На Вашата Прекрасна Домашни Миленици, Што Ги Прави Око-Фаќање И Стилски Во Повеќе Наврати, И Можете Да Ги Споделите Со Пријатели Кои Имаат Домашни Миленици.Удобно Да Се Носат : Направен Од Квалитетот На Платно, Го Сублимира Милениче Bandanas Е Перат И Еднократно, Лесно Да Се Чисти И Да Се Грижи За, Обезбедување На Вашите Миленици Со Чиста Направени Од Полиестер Материјал,.Празни Страни За Diy : 12 Парчиња Сублимат Милениче Bandanas Со Празно На Двете Страни Се Предвидени За Вас Да Diy, Можете Да Направите Вашите Омилени Модели На Двете Страни.Широк Спектар На Примена : На Цврсти Бели Bandanas Се Погодни За Многу Прилики, Како Што Дневно Се Носат, Празник, Роденден, Забава, Или Како Фото Реквизити, Костим Партија, Празнично Облечена И Така Натаму, Што Вашите Миленици Шармантна И Привлечна.Карактеристики : Материјал : Polyester Color : White Size : Прибл. 22 X 22 X 30 Инчи/ 55 X 55 X 77 Cm Package Вклучуваат : 12 X Милениче Триаголник Scarves Note : Со Оглед На Големината Погоре Се Мери Од Страна На Страна, Големината На Вистинскиот Објект Што Сте Го Добиле Може Да Биде Благо, Различни Од Големината Погоре.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста