• Новак
YHWD DTY Сина Балон Гарланд Лак за Полнење, 126 КОМПЈУТЕРИ Металик Сина, Бела и Сребрена Confetti Латекс Балони за Бебе Туш Роденден, Свадба Дипломирањето Bachelorette Годишнината

YHWD DTY Сина Балон Гарланд Лак за Полнење, 126 КОМПЈУТЕРИ Металик Сина, Бела и Сребрена Confetti Латекс Балони за Бебе

Оценка на стоката:
DEN 599.76

Достапност
Производот е достапен

[102 КОМПЈУТЕРИ БАЛОН ЛАК за ПОЛНЕЊЕ] : Сина балон лак комплет вклучува 1pcs18"сини,1pcs18"бели, сини балони : 20pcs5" и 15pcs10", бели балони : 20pcs5" и 15pcs10", сребро sequin балони : 51pcs5" и 10pcs2", метал сини балони : 15pcs10", 1pcs5m балон синџир, 1pcs издавање, 1pcs пумпа, 1pcs knotter. [ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ] : главната материјали на балон гарланд комплет се латекс, пластика и лента.Сите материјали на балон лак комплет се од висок квалитет и добра безбедноста, која е многу издржливи, економски, не-токсични и без мирис. [ПОВЕЌЕ НАВРАТИ] : синиот балон лак за полнење е совршен за повеќе наврати, бебе туш, роденден, матура, ангажман, свадба, годишнина, корпорации настан, слика пукаат, прослава партија Bachelorette партија и така натаму. [ЛЕСНО да се СОБЕРАТ] : Балон гарланд лак комплет доаѓа со 1 лента, 1 лента лента, 1 врзување алатка и 1 точка лепак, кои можат да ви помогнат да направите балон сводови многу полесно.Препорачувам за купување на електрична воздух балон пумпа separately.By со користење на овие алатки, вашето време и здив ќе биде спасен. [УСЛУГА ГАРАНЦИЈА] : Вашето задоволство е наша најголема мотивација и не сакаме нашите клиенти страдаат било каква загуба.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви проблеми околу оваа балон лак за полнење.Овој балон лак за полнење е совршен за свадба, роденден, бебе туш, на дипломирање сезона, bachelorette партија, булчински туш, ангажман партија, фестивали прослава.Производ parameter Product име : балон chain Material : Latex Shape : round Balloon тип : латекс balloon Packaging Information18 инчен сина*118 инчен бела*1 Blue балони : 5 инчи*20, 10 инчи*15 White балон : 5 инчи*20, 10 инчи*15 Silver sequined балони : 5 инчи*15, 2 инчи*10 Metal сина балон : 10 инчи*155m балон синџир*1 Dispensing*1 Inflator*1 Knotter*1 Warm Совети : 1. Преполн ќе pop-балони.Направи латекс балони во различни големини, па тие ќе бидат лесно се составуваат во форма ви се допаѓа.2. На балони е мерење да се смета и пакет, можеби постојат некои се оштетени, со дупки или квантитетот грешка (1 - 2 парчиња) е нормална.3. Латекс балони само може да биде исполнет со Хелиум за 3-4 часа,толку силно препорачуваме да се пополни ги со воздух.4. Ве молиме имајте во предвид дека фотографијата може да се разликува малку од реалните на објектот во однос на бојата се должи на осветлување за време на фото снимањето или мониторот екранот.5. Со цел да се добие confetti да се држиме до балон, ве молам само да се крпа и нежно тријте балон за да креирате статички и ниска temp ќе се направи confetti стап балон полесно.6. Децата треба да го користите овој производ под надзор на возрасните.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста