• Новак
Усна Smacker Crayola Креда Пластовидно Зачинет Јасно Balm Розова, Pinks, 0.03 Унца

Усна Smacker Crayola Креда Пластовидно Зачинет Јасно Balm Розова, Pinks, 0.03 Унца

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Усна Smackin " Добро : Овие Crayola креда тематските усна balms оџакот на врвот на секоја друга, и се карактеризираат со неодоливи вкусови на Торта Поп, Грејпфрут, и Малина.Нема Повеќе Подсечен Усни : Секоја Усна Smacker lip balm е направен со навлажнувачки хранливи материи кои усни љубов.Тие одат на како путер и вкусни мириси и вкусови те оставам сакаат повеќе.Јасно И Сјајни : Не само овие усна balms оставете ги вашите усни меки и слатко, но тие, исто така, се создаде убава сјајна завршница за спектакуларен насмевка.Забава И Giftable : Дали тоа е роденден, празник, или друга прилика, Усна Smackers направи голема порибување stuffers, ви благодариме подароци, или goodie предмети.Направи Усна Smackers првата состојка во вашите деца " првиот шминка колекции.Соберат Сите Нив : Со толку многу вкусови и теми се достапни, Усна Smackers се крајната собирачи на објектот.Оваа 3-парче пакет на забава Crayola Креда тематските Усна Smacker усна balms ослободете виножито на креативниот потенцијал за момчиња и девојчиња за сите возрасти.Изберете ја вашата омилена нијанса на Crayola розова – секој lip balm карактеристики на една од вашите омилени Усна Smacker вкусови се допаѓа како Свинче Розова, Скокотни Ме Розова, и Razzmatazz.Овие масти креда усна balms не само пластовидно, но исто така да вклучи и некој клип да се откажам нив на било појас или ранец.Направен да изгледа како креда, овие усна balms се лесно да се scribble на усните за навлажнувачки, креативни забава.Кога ќе се достигне за лекување, се фатил за сладок вкус на Усна Smackers lip balm.Овој пакет има забава и вкус инспириран од забава и креативноста на Crayola Боички.Со широк асортиман на забава вкусови, овие усни balms ќе го оставам на вашите усни чувство и дегустација усна smackin " добро!Со стотици вкусови и теми, Усна Smackers производи се забавно да се користи и дури и повеќе да се забавуваат да се соберат.Истражуваме светот на Усна Smacker и расте вашата колекција!Добредојдовте во Светот на Усна Smacker : Истражуваат вкусот, бојата и дизајнот и да се најде на Усна Smacker што го прави да насмевка.Од 1973 година, ние да се стави насмевка на усните од целиот свет.Се надеваме дека нашите автентични вкусови, мириси, и colorfully дизајнирани производи се направи среќни.Ве покануваме да се откријат Нашите Светот, истражуваат нашиот бренд, и да се најде вашите омилени.Вкусот се бескрајни комбинации — се меша и натпревар да се најде на вашиот сопствен усна омекнување, насмевка индуцирачки, deliriously вкусни среќен момент.Потоа се повторува, повторува, повторува!Вкусови Се Вклучени : Свинче Розова Торта Поп Скокотни Ме Розова – Грејпфрут Razzmatazz – Малина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста