• Новак
Искра без Ракави Гимнастика Leotards за Жените Возрасни Девојки Балет Dancwear

Искра без Ракави Гимнастика Leotards за Жените Возрасни Девојки Балет Dancwear

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Копче затворање. ❤【 Гимнастика Leotards за Жени над 16 】- ве Молиме погледнете на ГОЛЕМИНАТА на ТАБЕЛАТА пред купувањето, ви благодариме за разбирањето! ! !S(Bust : 30.71",Length : 25.99");M(Bust : 32.28",Length : 26.77");L(Bust : 33.86"",Length : 27.56");XL(Bust : 35.43",Length : 28.35"). ❤【Материјал 】- Strenchy платно,Лесен и Дише ткаенина меки и удобни,ви одговара на телото добро.дише,можете да го носат во текот на целиот ден!. ❤【Едно Парче Танц Облека Дизајн 】- без Ракави, Еден-парче,Искра, Сјајна Дијаманти,Бисери.многу убава и елегантна,симпатична,модерен.Стави на оваа Гимнастика Leotards, ќе ги привлече сите внимание. ❤【 Рака Мие и се Откажам Сува】- Еластичен материјал, дише, брзо сушење, мека и кожа-friendly ткаенини, долго трае се вклопуваат и удобност.Рака мие и се откажам сува.Gymnastic leotards за жени,возрасни.балет танц носат,танчерка bodysuit.Девојки сјајна дијаманти балет танц едно парче. ❤【 Професионални Денс Leotards 】- Совршени за балет шоу,конкуренцијата,ефикасноста,и професионална танц тест,танц класа, gymnastic вежби, сценски перформанси, или со секојдневно носење.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на тема : 1.Spandex и полиестер влакна материјал е толку еластична и сигурно дека повеќето луѓе нема да се чувствувате непријатно носи овој 2.Повлекување на дизајн го прави лесно да се носат.Нема копче.Без zip.Лошиот да му наштети на вашата кожа кога ќе се носат на шорцеви сам 3.Без ракави балет обука bodysuit може да се ослободи вашиот оружје и да ви помогне да танц слободно 4.Точки ги расфрла во неколку линии на солидна боја балет леотар, кој е како ѕвезди сјае на небото.Мода и елегантен 5.Одговара за спорт, гимнастика, фитнес, балетски, танцови и така натаму.Може да биде подарок за жените/дама кои сакаат танцување 6.Предупредување : големина е само за референца.Ве молиме да ги проверите деталите на танц носат пред цел Спецификација : Материјал : Spandex,полиестер, Големина : S,M,L,XL Тип : Балет,Танц на Катедрата Име : Жените Шема : Jumpsuit Пол : Жените Стил : Симпатична,Мода,Спорт,Секојдневен Шаблон Тип : Солидна Боја : Темно Сина,Виолетова,Светло Сина Големина табела : Големинабистадолжина(Рамо до Crotch)Половината S-78cm/30.71"-66cm/25.98"-64cm/25.20" М82cm/32.28"-68cm/26.77"-68cm/26.77" L-86cm/33.86"-70cm/27.56"-72cm/28.35" XL90cm/35.43"-72cm/28.35"-76cm/29.92" answer : ___________________________ Note : 1.ве молиме овозможи 1-3 cm/ 0.39-1.18 инчен разликата се должи на прирачник за мерење и 3-5 g/ 0.007-0.01 lb/ 0.11-0.18 оз за разликата помеѓу различни бои 2.поради екран разлика, боја може да биде малку разлика од она што го очекуваме, ве молиме оставете ја Пакуваат вклучуваат : 1 x жените dancewear.

Декларирани спецификации

Material:
Spandex,polyester
Size:
S,M,L,XL
Type:
Ballet,Dance
Department Name:
Women
Pattern:
Jumpsuit
Gender:
Women
Style:
Cute,Fashion,Sport,Casual
Pattern Type:
Solid
Color:
Dark Blue,Purple,Light Blue
Size chart:
Size:
S:
M:
L:
XL:
Note:
1.please allow 1-3 cm/ 0.39-1.18 inch difference due to manual measurement and 3-5 g/ 0.007-0.01lb/ 0.11-0.18oz for the difference between different colors :
2.due to the screen difference, the color may be a little difference from what you expect, please allow it :
Packaged include:
1 x women dancewear :

Комплементите на стоката

Веста