• Новак
tanzmuster Девојки без Ракави Балет Леотар - Leonie - Изработени од Памук Мешавина - Шпагети Ремени Преминал

tanzmuster Девојки без Ракави Балет Леотар - Leonie - Изработени од Памук Мешавина - Шпагети Ремени Преминал

Оценка на стоката:
DEN 477.60

Достапност
Производот е достапен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Основни ракави балет танц леотар за деца.Ремени преминал на назад за една фирма се вклопуваат во текот балет лекции.Боите на леотар одговара на сите tanzmuster балетска опрема направени од памук мешавина ткаенина, e.г.нашите chiffon здолниште 'Ема', нашата заврши околу јакна 'Mandy' или нашиот туту здолниште 'Пиа'.Многу удобен за носење поради високиот квалитет на полиестер-памук мешавина (идеален за спортски носат).Материјал составот на леотар : 59.8 % полиестер, 34 % памук, 6.2 % elastane, машина за миење 30°.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста