• Новак
XILI-HUALA Американски Хаити Знаме Обновливи Памук Лице за Заштита на Лицето Маска за Надвор

XILI-HUALA Американски Хаити Знаме Обновливи Памук Лице за Заштита на Лицето Маска за Надвор

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Полиестер,Памук.Полиестер.Големина : 9x6in, Погоден За Повеќето Луѓе.Шарени Печати И Ќе Бидат Забележани Од Страна На Многу Луѓе Откако Ќе Ги Користите.Совршена За Трчање, Велосипедизам, Пешачење Или Други Активности На Отворено, Тоа Е, Исто Така Погоден За Секојдневна Употреба.Време На Испорака 10-20 Работни Дена.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста