• Новак
fenrris65 Trinidad and Tobago Знаме Возрасни Мултифункционални Спортски Лицето Маска,Перат,Еднократно,Windproof и Dustproof,Прилагодлив Уво Куки,Може да Ви Обезбеди со Сите-Коло Заштит?

fenrris65 Trinidad and Tobago Знаме Возрасни Мултифункционални Спортски Лицето Маска,Перат,Еднократно,Windproof и Dustproof,Прилагодлив

Оценка на стоката:
DEN 287.76

Достапност
Производот е достапен

Рака Мие Само. 100% висококвалитетен полиестер влакна. 5.9 во x 7.9 во (15cm*20cm).Многу мека, дише, вода-отвратителен, перат, ја тока може да се прилагоди на стегање, можете да го промените според вашите лицето контура на волја за да се спречи тоа од се оставени на лицето, по преземањето на исклучување трага.М-во облик на нос клип е дизајниран да се наведнуваат околу носот и брадата.Тоа се вклопува удобно и овозможува најдобра заштита, удобно се вклопуваат и лесно да дишат.Тој е опремен со два заменливи 5-слој на отпадните филтри.Многу погодна за отворен и затворен активности на јавни места, трчање, кампување, планинарење, референци, патува, утрински вежби, возење велосипед, чистење, сликарство, играње на улоги, претстави, забави и секојдневна употреба.Заштита од прашина, магла, магла, возило на издувните гасови, пасивното пушење, итн.Ви благодариме за посетата на нашата продавница.Ние дизајн сите видови на маски.Ако ви се допаѓа, ве молиме да се купи и да ги споделите со вашите пријатели.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ви благодариме за посетата на нашата продавница.Ние дизајн сите видови на маски.М-во облик на нос клип дизајн може да се наведнувам околу носот и брадата.Тоа се вклопува удобно и овозможува најдобра заштита, удобно се вклопуваат и лесно да дишат.Опремен со два заменливи заштитна 5-слој на отпадните Филтер дискови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста