• Новак
Бебе Бања Сунѓер - 2 Пакет 3-4 - Природни - Екстра Мек & Кожата-Friendly - Особено Погоден за Вашето Бебе и Лицето за Нега - Бебе Сунѓер за Капење - Бебе Сунѓер - Бебе Бања сунѓе

Бебе Бања Сунѓер - 2 Пакет 3-4 - Природни - Екстра Мек & Кожата-Friendly - Особено Погоден за Вашето Бебе и Лицето

Оценка на стоката:
DEN 357.60

Достапност
Производот е достапен

✅ SOFT & ЧУВСТВИТЕЛНИ - Само влогови вашата бања сунѓерот за бебето и станува ултра меки, кожни-friendly и многу абсорбента без да предизвика иритации како што често се случува со синтетички младата бања сунѓер. ✅ ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ - Ова одржливо собрани бебе loofah е 100% biodegradable.Еколошки убавина производ кој ја храни чувствителна кожа со природни енергија на Средоземното Море. ✅ КОРИСТИТЕ МУЛТИ - Можете да ја користите вашата природна бања сунѓер за капење, тело и убавина нега, како и други апарати за домаќинство активности.Бебето бања сунѓерот може да се користи како бебе сунѓер за капење или како esponja став baño bebe. ✅ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Само за плакнење на вашето доенче бања сунѓер со бистра вода по употреба.Ако не присилува или се вари вашето бебе бања сунѓер, што ќе траат цел живот.Биде другар за вашето бебе. ✅ 100% ЗАДОВОЛСТВО – Ако, поради некоја причина, не сте задоволни со квалитетот или перформансите на вашиот WELLNATURA деца бања сунѓер, ги споделите со нас во секое време и ќе ни биде мило да се исправи работи за вас.WELLNATURA Море Сунѓери се сите природни и одговорно рака собрани од обновливите извори на енергија од топлите води околу Средоземното Море.Сунѓерот основи се оставени недопрени поттикнува репродукција, го стимулира повторен пораст, кој често резултира во поздрава сунѓери.WELLNATURA Море Сунѓери биле внимателно избрани и големина за оптимално користење.Вредност пакување од 2 премиум море сунѓери спакувани во практична drawstring торба : 2 x 3"- 4" медиум волна сунѓерот за лице & тело.Ве молиме имајте предвид дека природни море сунѓери се класифицираат за големината кога сунѓер е влажно.Сунѓери доставени се коска сува и нивната сува мерења затоа може да биде различно од како класифицирана.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста