• Новак
Fitrace Бања Перница, Мека Спа Бања Перници за Када, 17x17in Големи Луксузни Бања Перница со 7 Силен Стисок Вшмукување Чаши за Топла Када, Џакузи, Бањи (Бела)

Fitrace Бања Перница, Мека Спа Бања Перници за Када, 17x17in Големи Луксузни Бања Перница со 7 Силен Стисок Вшмукување

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Голем Луксузен Дизајн - Изберете совршен подарок за вашите пријатели и семејства.Преголеми бања перница мерки 17x17 Инчен, поширок и целосни, ергономски дизајн се комбинираат за да се претвори вашиот стандарден кадата во луксузен спа искуство, ефикасно олеснување мускулите од замор, намалување на главоболки, зголемување на циркулацијата на крвта и на тој начин се подобрува вашето расположение.Дише&Брзо Сушење - када перница со 3 D решетката ткаенина е мека и удобна, има многу тридимензионални дупки, нуди подобра водата и воздухот пропустливост, им овозможува на вода и воздух за да се продре лесно преку овие дупки за брзо сушење.Моќен Без Лизгање - 7 екстра-силна вшмукување купови и 2 прилагодливи рамо ремени за сигурен зафат, изберете вистинскиот агол и да ја задржите кадата перница во место за поддршка на главата, вратот, рамото и назад.Recline во вашата када, да се прочита некоја книга, уживам во убава чаша вино, меурчиња бања, уживаат во крајна релаксирачка бања време.Пред употреба, ве молиме бидете сигурни дека када и вшмукување чаши се чисти.Машина Перат - Ние додадете перење торба во бања перница како подарок.Бања перница, исто така, има кука, ќе може да се обеси на крпа решетката или bathrobe кука во вашата бања или туш за брзо сушење.Секогаш се исуши, не железо.Универзална Употреба - Нашата бања перница е висока отскокнување и удобно карактеристики, остатокот главата и вратот во мека премиум бања перница за луксузен удобност и релаксација.Совршено се вклопува во било која големина када, топла када, исправен грб када или бањи.Ако сте незадоволни со када, перница, ние со задоволство ќе се врати и враќање во секое време.Хард и ладно назад на кадата го прави вашиот врат и рамена болка.Користете го нашиот Бања Перница, ќе доживее вистински бања релаксација рок од неколку минути.За разлика од skimpier перници, овој голем ергономски када перница целосно envelops главата, вратот и рамената, па можете едноставно да лага назад и да се релаксираат во облак од cushioned удобност.Ништо друго туку мека поддршка на сите околу.Верувај ми, Fitrace Бања Перница е совршен прилог на вашата бања време.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста