• Новак
Пешкири, N Повеќе Од 12 Пакет Бела 22x44 Бања Пешкир Памук за Абсорбента Лесно Заштита-Home, Сали, Хотели/Мотели, користете

Пешкири, N Повеќе Од 12 Пакет Бела 22x44 Бања Пешкир Памук за Абсорбента Лесно Заштита-Home, Сали, Хотели/Мотели,

Оценка на стоката:
DEN 911.76

Достапност
Производот е достапен

Без прашања праша врати од 30 дена.Великодушно големина 24x48 бања крпи, 22x44 и 20x40 инчи, салата крпи, салон крпа е екстра абсорбента и практични за брзо сушење или удобно lounging.Следете ги упатствата подолу, додека миење на крпи.Лесно се грижи Брз Сува Машина перат, особено обработени и се lint-бесплатно; полесни ребрести изградба заштедува време и енергија, а посебно обработени да се спротивстави и да ја задржат својата белина.Професионално hemmed рабови се внимателно направена за да се подобри крпа квалитет и трајност.Можете да ги ротирате и се претвори во текот на вашиот крпи периодично за да се обезбеди дури и сува.Да ги користите во вашата бања или салата како пост-тренингот додаток, или лекување на себе си со квалитетот крпи дома.Совршена алатка крпи Идеален за Комерцијална употреба во Теретана , Салон за убавина, Спа, Центар, Хотели/Мотели, Изнајмување имот и општата Домашна употреба, ултра меки тенка и лесна тежина, да се добие помек со секое миење Направена на 16/s Меки Природни памук тери.Двојно stitched рабови за дополнителна издржливост и долготрајна употреба.Се третираат со Светла Бела Лесни Крпа која е направена од 100% памук.Да ги користите во вашата бања или салата како пост-тренингот додаток, или лекување на себе си со квалитетот крпи дома.Пред сушење вашиот крпи, фрли нив лесно да бидете сигурни дека на влакна на површината на крпи останат меки.После тоа, следете ги инструкциите подолу за да се исуши вашиот крпи.Можете да ги ротирате и се претвори во текот на вашиот крпи периодично за да се обезбеди дури и сува.Увезени - без разлика Дали сте savy сопственик на бизнис бара издржливи крпи по прифатлива цена или сопственикот на куќата во потрага за купување бања крпи да парк вашиот бања и дом салата , Пешкири, N Повеќе 22x44 Економија Одделение бела рака крпи се најдобриот избор за вас ,изработена од чист памук голема за бизнис и индустриска употреба Салон , Спа, овие се направена за да ги задоволат голем број на барања, каде што буџетот е прашање.Сува на крпи веднаш после миење нив.Измијте крпи одделно од сите други предмети за облека како тоа ќе се намали трансфер на крпа lint за други облека.Оригинален Производ Слики Не Се Користи Филтер.Великодушно големина 24x48 бања пешкир, 22x44, и 20x40 инчи салата/салон крпа се екстра абсорбента и практични за брзо сушење, доволно покриеност, или удобно lounging.Поглезите со Светла Бела Лесни Крпа која е направена од 100% памук.Измијте крпи одделно од сите други предмети за облека како тоа ќе се намали трансфер на крпа lint за други облека. 12 Нови лесни бања крпи бела 22 X44 инчи 100% Памук Тери Бања Крпи -Салон Крпи - Салата Крпи -Коса Крпи 6 lb По Десетина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста