• Новак
Wealuxe Памук Бања Крпи - 24x50 Инчен - Лесни Мека и Абсорбента Фитнес, Базен Крпа - 6 Pack - Бела

Wealuxe Памук Бања Крпи - 24x50 Инчен - Лесни Мека и Абсорбента Фитнес, Базен Крпа - 6 Pack - Бела

Оценка на стоката:
DEN 911.76

Достапност
Производот е достапен

100% Мека Ringspun Памук.ЛЕСНИ ТРАЕН КВАЛИТЕТ - 100% Мека памучна е ringspun за крајна мекост.Крпи се лесни и издржливи во стандарден 14 Унци по крпа.100% Памук се залага да се носат и солза, додека задржување мекост.Подигнете вашата бања дизајн со кадифен допир на enveloping луксузни белата класичен бања пешкир обезбедува.Еластична и супер абсорбента, тоа координати убаво со други парчиња во колекцијата.Сите рабови се двојно stitched hemmed за долговечност и издржливост.ВРЕДНОСТА ПАКЕТ еден од најпознатите разноврсна предмети во домаќинството.Исклучително мека, многу абсорбента и прекрасно прозрачна секоја бања пешкир мерки 24 од 50 инчи, совршен за повеќенаменското користење.Прифатлива пакет од 6, мека ringspun памучни пешкири се совршена големина, повеќенаменски.ЛЕСНО е ГРИЖА - Машина перат за лесно нега и чистење.Овие крпа се посебно обработени и се lint-бесплатно, нивните полесни ребрести изградба резултати во помалку време е потребно во фен затоа заштеда на време и трошоци за енергија.Посебно обработени да се спротивстави и да ја задржат својата белина.Тие перат совршено излегува на фен мека и меки, подготвен за следната употреба.ЕКСТРА АБСОРБЕНТА - Тери крпа материјал овозможува максимална absorbency.Совршен за покрај базенот, бања, Плажа, или салата употреба. 6-парче крпа сет е дизајниран за да се обезбеди на корисниците со сите нивни основни бања сушење треба да се заврши околу вашата коса или да се исуши вашето тело, 6 во еден лесен пакет.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ние мислиме дека ќе си ја сакаат оваа 100% Памук Хотел, Спа, Базен, Теретана, Памук Коса & Бања Пешкир, колку што тоа го направи!Но, во случај да не, ќе се покриени од страна на нашите 30 ден, без прашања праша, пари гаранција за враќање.Ние сакаме нашите клиенти да биде 100% среќни.Се направени со екстра мек, трајни & абсорбента, прстен откачи памук.Мерки на 24 x 50 Инчи.Може да биде многу разноврсна за лична или професионална употреба, како што се Салони, се Соочуваат со Миење, Масажа, и восок отстранување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста