• Новак
GLAMBURG Памук 6 Pack Бања Пешкир Сет, Ултра Меки Бања Крпи 22x44, Крпи за Фитнес, Јога Базен Спа, Брзо Сушење & Високо Абсорбента - Црна

GLAMBURG Памук 6 Pack Бања Пешкир Сет, Ултра Меки Бања Крпи 22x44, Крпи за Фитнес, Јога Базен Спа, Брзо Сушење & Високо

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Секој сет содржи 6 идентични 100% прстен откачи памук бања крпи мерење 22 инчен x 44 инч. 100% Природен памук, слободни од штетни хемикалии & синтетички материјали, безбедни за & вашето семејство.Овој брз сува крпа е за хотел, спа, фитнес, плажа, базен, јога - навистина повеќенаменски производ!.Овој лесен мека абсорбента крпа - совршено да се заврши околу вашата коса или да се исуши вашето тело.Лесно грижа и машина перат, секогаш следете ги грижа етикета инструкции за најдобри резултати.Нашата професионална одделение пешкири, се добра опција за секој ден употреба.Оваа влошки се направени на абсорбента 100-процентно прстен откачи памук.Овие разноврсна крпи се одлични за фитнес, базен, плажа, јога, пилатес, дома или речиси насекаде за вас!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста