• Новак
ZHOUJIE Фен Полица Црни Алуминиумски Фен за Складирање Рек Посува Носителот Бања Компатибилен со Dy-Син Супер Sonic H-воздухот е Сув-er (Боја : боја на слонова коска, Големин?

ZHOUJIE Фен Полица Црни Алуминиумски Фен за Складирање Рек Посува Носителот Бања Компатибилен со Dy-Син Супер Sonic H-воздухот

Оценка на стоката:
DEN 1246.80

Достапност
Производот е достапен

Силна метал и отворената мрежа дизајн безбедно чување на вашите топли tools да се излади.Овој ѕиден држач и за фен и straightener, да ја заштедите меморијата и да ја задржите организирани.Поделени прегради посебен и безбедно се одржи на предмети изработка на наод и грабање потребни алатка лесно.Компатибилен Со : Бањи, dorm соба, RVs, Campers и повеќе.Силна метал и отворената мрежа дизајн безбедно чување на вашите топли tools да се излади.Овој ѕиден држач и за фен и straightener, да ја заштедите меморијата и да ја задржите организирани.Поделени прегради посебен и безбедно се одржи на предмети изработка на наод и грабање потребни алатка лесно.Компатибилен Со : Бањи, dorm соба, RVs, Campers и повеќе.боја : black Material : metal Size : A : 14.5x10x9 CM/Б : 30x10x9 CM/C : 40x10x9 CMPackage Содржина : 1 x удар фен holder Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста