• Новак
YYOBK Бања Коцки,кои се Носители,Организаторите за Dyson Airwrap Styler,Складирање Полица 2in1 Монтира на Ѕид Стојат Вклопува Curler Фен,Countertop Заградата за Спалната соба Коса Салон

YYOBK Бања Коцки,кои се Носители,Организаторите за Dyson Airwrap Styler,Складирање Полица 2in1 Монтира на Ѕид Стојат Вклопува

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Име на производ : Бања Коцки,кои се Носители,Организаторите За Dyson Airwrap Styler,Складирање Полица 2in1 Монтира на Ѕид Стојат Вклопува Curler Фен,Countertop Заградата За Спалната соба Коса Салон Barbershop.Производ материјал : Countertop Заградата е направен од високо-квалитет на јаглероден челик, површината е фирма, и ќе не е лесно да се деформира, дури и под тешки вчитување.Поголем капацитет за складирање : 2 во 1 дизајн, виткање песна и додатоци може да се смести во горниот слој, и фенови за коса и слични додатоци може да биде ставен во долниот слој.Чувајте ги сите додатоци лесно достапни и надвор од патот.Анти-нула : На гумена подлога на компресор носител е отпорно на гребење, и непречено слот и кабел кука обезбеди безбеден и удобен простор за складирање за компресор.Идеален организатор : Совршено се вклопуваат за Dyson Airwrap Styler и Суперсоничен Фен Сет.Долниот дел magnetically и постојано има diffuser и 2 млазници со леснотија.Ви даваат уредни и уреден дом на животната средина.Име на производ : Бања Коцки,кои се Носители,Организаторите За Dyson Airwrap Styler,Складирање Полица 2in1 Монтира на Ѕид Стојат Вклопува Curler Фен,Countertop Заградата За Спалната соба Коса Салон Barbershop Product материјал : јаглерод steel Product големина : 15"*5.7"*6.9"Производ тежина : 1.85 KGColour : Black Package Вклучува : 1 * Ѕид на Држачот за Dyson Airwrap Styler, за Dyson Суперсоничен Фен за Коса.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста