• Новак
XJJZS Вшмукување Ѕид Триаголник Агол Туш Полица, Ѕид Монтирани Бања Полица, Без Дупчење, Шампон за Складирање Полица

XJJZS Вшмукување Ѕид Триаголник Агол Туш Полица, Ѕид Монтирани Бања Полица, Без Дупчење, Шампон за Складирање Полица

Оценка на стоката:
DEN 4930.80

Достапност
Производот е достапен

Изградени со ABS, обезбедување на убавината, квалитетот и долговечноста, и противењето секојдневно гребнатини, корозија и tarnishing.Посилна отколку обичните двојно двострано лепливи ленти и вшмукување чаши.Може да широка примена за да се исполнат вашите различни барања, голем капацитет за задржување на шампон, туш гел, toiletries или зачин шише итн.Дното шупливи надвор дизајн кој може да се исуши водата и направете ја вашата toiletries почиста канализација.Идеален за кујна, бања и тоалет, организаторот на објектот што треба, да зачувате простор за вас, направете вашиот дом светла и уредни.Description This објект е еден агол триаголник складирање полица која се направени од високо квалитетна ABS.Триаголник дизајн е корисно да се зачува простор.Тоа е совршен за да се инсталира во аголот на кујната и бањата, да се одржи некои потреби и да се направи вашиот дом уредна и чиста.Карактеристики - Боја : Бела.- Материјал : ABS.- Големина : Прибл. 34.5 x 23.5 x 6.5 см.Пакет Including1 x складирање shelf Contains само една полица, нема друга декорација.Пакет се Вклучени : 1* полица.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста