• Новак
NEXTAKE Wind-up Јахта Бања Играчка, Смешни Глисер Када Пеколен Играчка Брод Вода Играчка Лебди Када Играчки за Момчиња и Девојчиња

NEXTAKE Wind-up Јахта Бања Играчка, Смешни Глисер Када Пеколен Играчка Брод Вода Играчка Лебди Када Играчки за Момчиња

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Креативни Функција : Оваа јахта када играчка е специјално направени за деца како не се потребни батерии и тоа е многу лесно да се игра.Без потреба од batteires, на брод када играчка може да се движи во водата брзо после тоа добива досаден нагоре.Прекрасна Када Играчка за Деца : Со единствена шема на бои, таа ги исполнува естетските барања на децата.Се разликува од повеќето други windup бања играчка, оваа бања играчка креативно "крие" во насока на стрелките на часовникот со лифт прстен.Не се Потребни Батерии : Со пеколен дизајн, нуркач бања играчка движи напред во водата под удар генерирани од страна на пеколен.Без батерии е потребно, што се избегнува да се замени батерии од време на време, и таа е на животната средина-пријателски дизајн.Деца-ориентиран Дизајн : бања играчка е направен од висок квалитет на ABS пластика која не содржи BPA и токсични состојка.Структурата на играчка е цврсти доволно да се избегне од лесно да се оштетат.Забавно да се Игра : се Претвори животот прстен на јахта насока на стрелките на часовникот, тогаш јахта ќе се досаден нагоре.Стави тоа во водата, со пропелер на брод ќе ротира многу брзо, тогаш ќе се генерирани турка тоа се движи напред во вода.Спецификација : Име на Производ : Windup Јахта Материјал : ABS Пластика Батерија Тип : Нема батерии се потребни Препорачана Возраст : 3+ Димензија : 6 * 8.2 * 16cm/2.36 * 3.23 * 6.3 инчен Како Да се Игра? 1. Претвори животот прстен стрелките на часовникот за да го добие досаден нагоре; 2. Стави на јахта во вода; 3. Тоа се движи напред, како и неговата пропелер ротира Пакет Содржина Wind-up Јахта * 1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста