• Новак
SlipX Решенија Јасно Тревни Бања Мат се Чувствува Одлично на Уморни Нозе & Помага да се Спречи Лизга (14 x 26 Инчи, Cushioned & Удобно, Машина Перат)

SlipX Решенија Јасно Тревни Бања Мат се Чувствува Одлично на Уморни Нозе & Помага да се Спречи Лизга (14 x 26 Инчи, Cushioned

Оценка на стоката:
DEN 383.76

Достапност
Производот е достапен

Мека, трева-како површината на овој уникатен мат обезбедува релаксирачката масажа за уморни, achy нозе.Машина перат со години на сигурни употреба.Фантастични вредност за висок квалитет на винил мат.Мерки 14 x 26 инчи.Направени од издржлив винил.Мека, трева-како површината на овој уникатен мат дава луксузен, релаксирачката масажа за уморни, achy нозе.Направени од издржлив винил, со изобилство на вшмукување чаши со години на сигурни, не се лизга заштита.Лесно да се чисти, премногу едноставно висат и се исуши по употребата, или машина за миење со вашиот секојдневен перење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста