• Новак
MDPLY Не се Лизга Симпатична Алигатор Када Мат Туш Када Мат Бебе Када Мат за Туш со Силна Вшмукување Чаши, Мека Гума, Меки и Удобни, Машина Перат, (Крокодил Сина)

MDPLY Не се Лизга Симпатична Алигатор Када Мат Туш Када Мат Бебе Када Мат за Туш со Силна Вшмукување Чаши, Мека Гума, Меки

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ !!!За да се спречи паѓање, Бидете сигурни дека морон се недвижен пред да ја користите секој пат, не користете мат на текстура површина од вшмукување чаши нема да се одржи правилно, када, без било нечистотија , smudges, масла.На bathmat ќе биде недвижен кога Инсталацијата ќе заврши, се Повторува инструкциите погоре или притиснете на секој вшмукување чаша, еден по еден ве молиме доколку мат уште се пресели.Повторно валање мат на задната страна може да го чува постават станот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста