• Новак
Singkka Бебе Туш Силиконска Капа за Капење Шапка, Прилагодлив Туш Капа Деца Доенчиња Мека Заштита Шапка Безбедност Стакло Капа Капа за Деца Деца

Singkka Бебе Туш Силиконска Капа за Капење Шапка, Прилагодлив Туш Капа Деца Доенчиња Мека Заштита Шапка Безбедност Стакло

Оценка на стоката:
DEN 832.80

Достапност
Производот е достапен

Внимание!Пред купување ве молиме мерка на вашето бебе глава на обемот, изберете погоден за дизајн на детето е глава обемот, бања ззп може да се прилагоди, шапка има 23 прилагодливи тока.Безбедност и квалитет на материјалот е направен од висок квалитет на силика гел материјали, многу лесни, издржливи, погодна за девојки, момчиња, новороденчиња, доенчиња и мали деца.Удобен радост бања време .нека деца бања повеќе опуштено, искуство забава!Во согласност со човечкото тело инженеринг дизајн на туш капа може да ја спречи на вода во неговиот/нејзиниот ушите, очите или устата.Помогне да се елиминира вашето дете за вода фобија, инфекции на увото, и ризикот на сува зуи.Не е лесно да се чисти, се погодни за било која цел.Апсорпција на вода, лесно да се чисти, веднаш исплакнете со вода.Не мора да се грижите за често поради несоодветни големина на слаб квалитет или да го промените вашето дете бања капа.Исто така многу погодни за трим, сечење и моделирање.Шема дизајн .убава светла боја, флексибилни и удобно.Вашето бебе ќе се љубовта.Многу погодна за бања и туш време. Помогне да се елиминира вашето дете за вода фобија, инфекции на увото, и ризикот на сува зуи.Не е лесно да се чисти, погоден за било каква цел 】 【 апсорпција на вода, лесно да се чисти, веднаш исплакнете со вода.Не мора да се грижите за често поради несоодветни големина на слаб квалитет или да го промените вашето дете бања капа.Исто така многу погодни за трим, сечење и моделирање.Шема дизајн 】 【 убава светла боја, флексибилни и удобно.Вашето бебе ќе се љубовта.Многу погодна за бања и туш време.Содржи : 1 x туш капа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста