• Новак
LOOBANI Куче Отворено Bungee Виси Играчка, Интерактивни Tether Затегнување Играчка за Мали до Големи Кучиња да се Вежба & Самостојна Игра,Трајни Tugger за Затегнување на Војнат?

LOOBANI Куче Отворено Bungee Виси Играчка, Интерактивни Tether Затегнување Играчка за Мали до Големи Кучиња да се Вежба

Оценка на стоката:
DEN 839.76

Достапност
Производот е достапен

Отворено : На tether играчка е одлична играчка за мали кутре и агресивни chewers големи раси да играат надвор.Еластичен во тоа обезбедува прашка shot акција за да entices вашето куче да бркаат и се игра во дворот.Тоа е стрес-слободен начин за да им даде на вашиот виршла некои вежби како и затегнување на војната и игра на извлече без кинење на вашиот оружје в рака нагоре.Соло Игра : куче bungee затегнување играчка го прави вашиот куќи излезе и затегнување и се повлече и да замав од играчка.Моќ и часа поминуваат играјќи со нив.Влечење и tugging бескрајно да ги направи зафатен.Совршен за ублажување на домашни миленици здодевност како флертува пол.Забава за нив, и забавно за вас да се види!.Лесно да се Откажам & Висина Прилагодливи : Прво, јамка ја врвката низ топката јаже играчка, а потоа едноставно се фрли на bungee мозок во текот на силна дрво екстремитет,јамка тоа и се повлече на неа сит .Можете да се откажам од таа гранка или дрво зрак под вашиот палубата, или да ја заврши околу стеблото.Може да се прилагоди на висината на залак играчка од тока.Вкупната должина е до 19.7 ft.Издржливи Bungee Кабелот : Тоа го користи неуништив двојна пролет bungee мозок да се создаде сила за вашето куче за затегнување против.Внатрешниот мозок е се одржи од кршење поради над-протега со користење на надворешен покривање дека ограничувањата на внатрешната канапи максимално истегнување.Надворешниот покривање исто така покровителство на внатрешниот кабелот од времето и го ограничува вкупното се повлече од играчка до безбеден износ.Безбедност Гаранција : На рака да се закачите на играчка е јамка не метал (како на Пролетта Пол) да се задржи вашето куче забите безбедно.Ние сите ја сакаме милениче.Па ве молиме да обрнете внимание : 1.Бидете внимателни она дрво ќе го стави во се да бидете сигурни дека неговата гранка може да се справи со вашиот doggies влечење на тоа. 2.Тоа треба да се користи СО НАДЗОР. 1. Циклус на врвката низ топката јаже играчка. 2. Тогаш едноставно се фрли на bungee мозок во текот на силна дрво екстремитет, јамка тоа и се повлече на неа сит.Можете да се откажам од таа гранка или да ја заврши околу стеблото, а втората приказна палубата зрак.Должината на bungee куче играчка може да се прилагоди.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста